«إنَّ هذِهِ أُمَّتُکمْ أُمَّةً واحِدَةً وَ أَنَا رَبُّکمْ فَاعْبُدُونِ؛ اين است امت شما كه امتي يگانه است، و منم پروردگار شما، پس مرا بپرستيد.» ‌(انبیا/۹۲)

جواد فروغی

معرفی

نامجواد
نام خانوادگی: فروغی
محل تولد: مشهد
تاريخ تولد1358
پدرم فرهنگي و مادرم خانه دار است. داراي يك خواهر هستم كه دبير دبيرستان هاي مشهد مي باشد.و داراي يك فرزند به نام اميرعلي مي باشم. با يك سال جهش تحصيلي در سن 17 سالگي در رشته رياضي فيزيك دبيرستان را به پايان رساندم. در سال 77 در رشته مهندسي كامپيوتر در دانشگاه بين المللي كيش پذيرفته شدم و در سال 81 از دانشگاه فارغ التحصيل شدم، خدمت سربازي را در بسيج منطقه تهران بزرگ به پايان رساندم.
اينجانب بنا بر احساس وظيفه و به تاسي از مقام معظم رهبري در جهت تقويت هر چه بيشتر مباني علمي و اشاعه معارف و فرهنگ قرآني مشغول مطالعه دروس حوزوي و با مطالعه در شاخه ادبيات از قبيل مولوي، حافظ، سعدي و... بوده و حدود 10 سال با تلاش مضاعف به فراگيري زبان انگليسي و عربي اهتمام دارم تا ان شاء الله بتوانم در فرصت هاي مقتضي جوانان مسلمان خارجي را به سهم خود با واقعيات اسلام عزيز و قرآن مجيد آشنا نمايم.
حضور در مساجد و مراكز مختلف در سطح كشور و نيز با سخنراني و با انتقال مفاهيم و معارف قرآني و قرائت قرآن كريم در دانشگاه ها براي دانشجويان آينده ساز از افتخارات اينجانب و برنامه هاي در حال اجرا مي باشد. همچنين شركت در كنفرانس ها و مجالس مذهبي خارج از كشور و با سخنراني انگليسي و عربي در انتقال مفاهيم قرآن براي مسلمانان و غير مسلمانان از افتخارات بنده در خارج از كشور است.
با توفيقات الهي تا كنون بيش از 3 هزار برنامه در داخل و خارج كشور اجرا نموده ام كه 200 برنامه قرآني در كشورهاي عربستان، سوريه، لبنان، كشورهاي اقماري شوروي سابق، سنگاپور، اسكاتلند، مالزي، هنگ كنگ، قطر، امارات، تايلند، انگلستان و ... و دانشگاه هاي منچستر، ليورپول و بلك برن بوده است. با بيش از 40 پرواز خارجي و 450 پرواز داخلي جهت اجراي برنامه هاي قرآني سفر كرده ام و با دعوت بسياري از نهادها و سازمان هاي گوناگون كشوري و لشكري در محضر علماء اعلام و مراجع عظام در كنفرانس ها، اجلاس ها، سمينارها و افتتاحيه ها و... حضوري فعال داشته ام.
از همه مردم شريف ايران به ويژه خانواده هاي معظم شهيدان والا مقام و جانبازان عزيز، اين شهداي زنده و خانواده هاي محترمشان براي ادامه توفيقات خود التماس دعا دارم.

اطلاعات متفرقه

تلاوت مجلسی سوره تکویر - تصویری

دانلود
حجم: 6.53 مگابایت

جواد فروغی - سوره ی زمر آیات 69 تا 73

 

دانلود
حجم: 961 کیلوبایت

جواد فروغی - سوره حمد و سوره بقره آیات 285 و 286

دانلود
حجم: 1.03 مگابایت

قرائت مجلسی سوره انفطار توسط جواد فروغی

دانلود
حجم: 2.54 مگابایت

قرائت مجلسی سوره زمر آیات 69 تا 73 با صدای جواد فروغی

دانلود
حجم: 2.23 مگابایت

قرائت مجلسی سوره طارق با صدای دلنشین استاد فروغی

دانلود
حجم: 1.82 مگابایت